WALTER GROUP püüdleb selle poole, et võita ettevõttele parimad talendid kõigist Euroopa riikidest. Pakume Teile huvitavat ja vastutusrikast tööd kogenud meeskonnas, head töökliimat ning laialdast välja- ja edasiõpet, alustades meie praktikandiprogrammiga "Train the Winner".


play
True
http://www.walter-group.ee/-/m/images/group/content/walter-group-video-kontakt.ashx

Meie ootused

Inimesed, kes samastavad end oma tööülesannetega ja soovivad oma tööelus midagi luua, kujundavad meie ettevõtte töökeskkonna. Sellist tegutsemisvalmidust ja pühendumist on tunda kõikjal meie organisatsioonis - see on osa meie kultuurist. Motiveeritud meeskondades töötamine muudab igapäevased väljakutsed lihtsamaks ning lõbusamaks.

Teie eelised

  • intensiivne väljaõpe ja täienduskoolitus
  • Atraktiivne palk
  • Ettevõtte edust osasaamine
  • Turvaline töökoht
  • Modernne töökeskkond
  • Rohkelt "Social Benefits"

Social Benefits

LKW WALTER

Firma LKW WALTER põhitegevusalaks on täiskoormate transpordi korraldamine nii rahvusvahelistele kontsernidele kui ka väikestele ja keskmistele ettevõtetele. Meie turg - Euroopa, Venemaa, Kesk-Aasia, Lähis-Ida ja Põhja-Aafrika - on värvikas mosaiik erinevatest mentaliteetidest ja inimestest. Sellise mitmekesisuse leiate ka meie juurest. Meie juures töötate multikultuurilises meeskonnas koos kolleegidega enam kui 40 riigist. WALTER GROUPi järjepideva kasvu tagamiseks võtame pidevalt tööle väga erineva talendi ja võimetega töötajaid.

CONTAINEX

Meie konteinerid on paindlikud ruumilahendused, milles nähakse tulevikku kõigil kontinentidel. Neid saab mitmel viisil rakendada ning igal pool lihtsalt ja kiiresti paigaldada. Mida on selleks vaja? Meie tootearendajate innovatiivsust, meie logistikute usaldusväärsust ning meie sise- ja välisteenistuse spetsialistide entusiasmi. Motiveeritud meeskonna sujuv koostöö on see, mis teeb innovatiivsetest ideedest ideaalse (ruumi-) lahenduse.

^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun